Regulamin strony

Witamy na stronie Dupczyc.pl. Portal jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które UKOŃCZYŁY 18 lat. Wchodząc na nasza stronę , wyrażasz zgodę na przestrzeganie poniższych warunków, których celem jest zagwarantowanie wszystkim użytkownikom bezpiecznego korzystania z naszego serwisu. Rejestracja oraz dodawanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne dla osób prywatnych firm.


Korzystanie z serwisu Dupczyc.pl

 Warunkiem korzystania ze strony jest Twoja zgoda na to, że nie będziesz:

 1. naruszać żadnych przepisów prawa;

 2. naruszać Zasad zamieszczania ogłoszeń;

 3. umieszczać treści wulgarnych, nieprzyzwoitych, uważanych za niemoralne, dyskryminujących, uwłaczających lub będących w sprzeczności z prawem;

 4. podawać fałszywych lub mylących informacji;

 5. naruszać praw osób trzecich;

 6. rozpowszechniać oraz publikować spamu, tzw. „łańcuszków internetowych” ani piramid;

 7. rozpowszechniać wirusów ani żadnych innych technologii mogących zaszkodzić naszemu serwisowi oraz interesom lub własności użytkowników serwisu ;

 8. podejmować działań, które nadmiernie obciążają naszą infrastrukturę lub zakłócają poprawne funkcjonowanie serwisu ;

 9. kopiować, modyfikować ani rozpowszechniać treści tworzonych przez inne osoby bez ich wyraźnej zgody;

 10. korzystać z jakiegokolwiek robota (spidera, scrapera itp.) lub innych zautomatyzowanych narzędzi, aby w jakimkolwiek celu uzyskać dostęp do strony oglos24.pl i gromadzić pochodzące z niej treści bez naszej wyraźnej pisemnej zgody;

 11. w jakikolwiek sposób zbierać ani gromadzić informacji o innych użytkownikach, w tym ich adresów e-mail, bez ich zgody;

 12. omijać podejmowanych przez nas środków ograniczających lub uniemożliwiających Ci korzystanie z serwisu .

Ponosisz pełną i wyłączną odpowiedzialność za wszystkie informacje, które zamieszczasz w serwisie dupczyc.pl , oraz za wszystkie konsekwencje mogące wyniknąć z Twojego ogłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia opublikowania lub usunięcia wedle własnego uznania treści, które naszym zdaniem są nieodpowiednie lub naruszają powyższe warunki. Zastrzegamy sobie również prawo wedle własnego uznania do czasowego lub trwałego ograniczenia prawa użytkownika do korzystania ze strony lub odmówienia użytkownikowi prawa do rejestracji w serwisie.


Informacje osobiste.

 Korzystając z serwisu Dupczyc.pl., wyrażasz zgodę na gromadzenie, przesyłanie, przechowywanie i wykorzystanie swoich informacji osobistych. Zgadzasz się również na otrzymywanie od nas wiadomości o charakterze reklamowym.


Zasady zamieszczania og
łoszeń w serwisie Dupczyc.pl

Chcemy mieć pewność, że Dupczyc.pl pozostaje dla każdego z naszych użytkowników serwisem możliwie jak najbardziej przejrzystym, przyzwoitym, przyjaznym i praktycznym. Anonse, które nie spełniają zasad zamieszczania ogłoszeń przedstawionych poniżej lub Zasadami korzystania, mogą zostać usunięte z naszych stron. Ogłoszeniodawcy, którzy regularnie naruszają nasze zasady zamieszczania ogłoszeń, mogą się spodziewać ograniczeń w dalszym korzystaniu z naszego serwisu.


Niepowtarzalno
ść ogłoszeń

Zezwalamy na zamieszczanie tylko jednego ogłoszenia dotyczącego danego przedmiotu, stanowiska pracy, usługi lub jakiejkolwiek innej oferty na dupczyc.pl. Prosimy, nie zamieszczaj tego samego ogłoszenia (nawet ułożonego innymi słowami!) wielokrotnie w tej samej kategorii lub w wielu kategoriach lub w wielu miastach. Jeżeli dane ogłoszenie pasuje do kilku kategorii, prosimy o zdecydowanie się na jedną z nich – najbardziej adekwatną. Wszelkie powtórzone ogłoszenia będą przez nas usuwane, a w przypadku regularnego powtarzania tych samych anonsów możemy ograniczyć dostęp do strony. Jeśli chcesz, aby ogłoszenie pojawiło się na górze listy, możesz je odświeżyć lub dodać ogłoszenie wyróżnione bądź premium.


Zamieszczaj og
łoszenia w odpowiedniej kategorii

Zamieszczaj ogłoszenia we właściwej kategorii. Dzięki temu ogłoszeniodawcy docierają do odpowiednich osób, a użytkownicy znajdują to, czego szukają.

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo do przeniesienia ogłoszenia zamieszczonego w kategorii sprzecznej z treścią ogłoszenia.Ogłoszenie takie zostanie przeniesione do kategorii najbardziej zbliżonej do treści ogłoszenia lub usunięte

Prosimy o niezamieszczanie w ogłoszeniach linków prowadzących do anonsów na innych zewnętrznych stronach. Na serwisie dupczyc.pl postaraliśmy się zapewnić Ci wszystkie narzędzia i funkcje niezbędne do przygotowania udanego ogłoszenia, dlatego nie potrzebujesz kierować odbiorców pod inny adres.

Wszystkie portale randkowe, towarzyskie, matrymonialne mogą dodawać tylko ogłoszenia płatne za zgodą administratora portalu dupczyc.pl !!!!!!

Nazwa Dupczyc.pl oraz cała zawartość witryny podlega ochronie przez prawo autorskie, prawa własności do baz danych i innych dóbr intelektualnych. Zabrania się kopiowania, publikowania i przetwarzania informacji zawartych na stronie bez zgody autora.

Czy masz pytanie dotyczące zasad zamieszczania ogłoszeń?

Jeśli masz do nas inne pytania dotyczące zasad zamieszczania ogłoszeń, prosimy napisz do nas, abyśmy mogli przyjść Ci z pomocą!